Užsakymų apmokėjimas

Ši užsakymų apmokėjimo tvarka yra neatsiejama Prekių pirkimo – pardavimo taisyklių dalis.

Už pateiktus Gredus.lt el. parduotuvėje užsakymus galima apmokėti šiais būdais:


1. Užsakymo apmokėjimas per PAYSERA įmokų surinkimo sistemą

Gredus.lt el. parduotuvėje yra įdiegta PAYSERA mokėjimų surinkimo sistema. Tai yra saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius patogiausiu būdu. Daugiau informacijos apie elektroninių pinigų įstaigą UAB “Paysera LT” galite rasti paspaudę šią nuorodą. Naudojantis Paysera sistema galima atsiskaityti išankstiniu mokėjimu šiais būdais:

 

1.1 Internetinė bankininkystė

Gredus.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta užsakymų apmokėjimų surinkimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šialių bankas, Medicinos bankas bankų internetinės bankininkystės paslaugą. Tai populiariausias internetinio atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Mokėjimas įvykdomas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis.

 

Priimame mokėjimus iš šių bankų ir mokėjimo sistemų:

     

 

Kaip veikia?

1. El. parduotuvės pasirinkus mygtuką “Pateikti užsakymą” būsite nukreipti į savo banko el. bankininkystės puslapį, kuriame prisijungus, galėsite patvirtinti bankui perduodamą mokėjimo nurodymą.
2. Po patvirtinimo, mokėjimo nurodyme nurodyta pinigų suma nurašoma nuo Jūsų banko sąskaitos ir pervedama į Gredus.lt banko sąskaitą. 
3. El. parduotuvė Gredus.lt automatiškai informuojama apie atliktą mokėjimą, taip pat apie apmokėjimą gali būti informuoti el. paštu el. parduotuvės atsakingi asmenys.Pirkėjas nukreipiamas atgal į el. parduotuvę, taip pat pirkėjas gauna el. laišką iš Paysera, patvirtinantį apie sėkmingą apmokėjimą.

 

Privalumai:

1. Gredus.lt sistema nedelsiant informuojama apie gautas lėšas, todėl apmokėjimas užskaitomas labai greitai, įprastai per 1-5 minutes.
2. Nereikia suvedinėti mokėjimo duomenų, todėl nebaisu suklysti ir kartu labai paprasta.


1.2 Grynieji kasose

Gredus.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta PAYSERA mokėjimo sistema suteikia galimybę apmokėti pateiktą užsakymą grynaisiais pinigais Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose. Šie tinklai, sudaro daugiau kaip 2800 aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio. Apmokėjus užsakymo statusas pasikeičia automatiškai. Pasirinkus šį mokėjimo būdą reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą (būtina turėti spausdintuvą).

 

Mokėkite grynaisiais šiose atsiskaitymo vietose:

 

 

Privalumai

1. Nebūtina turėti el. bankininkystės ar mokėjimo kortelės.
2. Platus atsiskaitymo taškų tinklas suteikia galimybę apmokėti užsakymą grynaisiais pinigais visoje Lietuvoje.
3. Mūsų internetinė parduotuvė bus automatiškai informuota apie gautą mokėjimą, kaip ir kitų mokėjimų atveju.

2. Užsakymo apmokėjimas per PAYPAL įmokų surinkimo sistemą 

Gredus.lt elektroninėje parduotuvėje įdiegta užsakymų apmokėjimų surinkimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per PAYPAL internetinės bankininkystės paslaugą. Tai populiarus internetinio atsiskaitymo būdas visame pasaulyje. Mokėjimas įvykdomas pirkėjui prisijungiant prie PAYPAL paskyros elektroninio pašto adresu ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis (reikia turėti susikurtą PAYPAL paskyrą).